Nowa kolekcja Semilac – 14 nowych, fantastycznych kolorków!

Drogie Panie! W dzisiejszym wpisie, chciałabym zwrócić waszą uwagę, na niedawno wypuszczoną najnowszą kolekcje od Semilac. 14 nowych i nietuzinkowych kolorków, zawitało już w wielu drogeriach – lakiery szybko zaczęły cieszyć się popularnością.

semilac

Semilac w najnowszej odsłonie proponuje nam między innymi kilka nowych pastelowych odcieni różu – romantyczne i eleganckie kolorki, a wśród nich: Pink Crystals, Little Rose, Ivory Cream, Creamy Cookie, Yasmin Kiss.

W nowej kolekcji niewątpliwie królowały będą odcienie niebieskiego – delikatny baby boy czy równie delikatny ale w ciemniejszej tonacji Boyfriend Jeans. Osobiście ten drugi kolorek zdecydowanie mi się podoba.

Wśród tych 14 nowości znajdziemy również lakiery wyraziste, obok których nie można przejść obojętnie. Tym razem Semilac postawił na mocny: róż, niebieski, pomarańczowy i żółty. Ponieważ różowego nigdy za wiele, Semilac dostarczył dwie wersje mocnego różu Pink Wing i Crazy Flamingo. Poza różem, mamy jeszcze fantastyczny kolor żółty – taki mega żółty, który Semilac nazwał Racing Car – gdyż w połączeniu z czarnym i szarym przypomina żółtą wyścigówkę na czarnym asfalcie. Mi ta stylizacja nawet się podoba, jednak na swoich paznokciach tego nie widzę. Podoba mi się natomiast połączenie tego właśnie koloru żółtego z jakimś pastelowym szarym.

Ostatnie dwa energiczne kolory to pomarańczowy i niebieski – czyli „Mandarin Orient” i „Porto Marine”. Propozycja Semilaca to połączenie obu właśnie tych kolorów w jednej stylizacji. Dość kontrowersyjne połączenie moim zdaniem – oczywiście zależy, co kto lubi. Jednak mi się takie zestawienie i się nie podoba. Bardziej by mi się podobało natomiast połączenie niebieskiego z żółtym – kolory Ukrainy. Poza tym kojarzą się bardzo pozytywnie – z latem, słoneczkiem. Takie zestawienie naprawdę byłoby ładne. A Wy jak uważacie?

W każdym razie, napisałam co mogłam, o tych kolorkach i co o nich sądzę. Które zamierzam sobie kupić? Otóż tak – mimo że pomarańczowy nie podoba mi się z niebieskim, to jako jeden kolor na paznokciach uważam, że jest super i jak dla mnie jest numerem 1 w tym zestawieniu.

Ponieważ ja jednak lubię kolory żywe, to nie pominę ani żółtego ani niebieskiego – co z nimi wykombinuję jeszcze nie wiem, ale do mojej kolekcji na pewno trafią 🙂 Różowych na razie nie chcę, ponieważ mam ich już dużo, a w sumie trochę mi się znudziły.

Co jeszcze z tej palety? Z tych bardziej delikatnych odcieni, zamierzam wybrań błękitny i jeansowy – moim zdaniem są to kolorki oryginalne, niesztampowe – szczególnie jeansowy – naprawdę świetny, uważam, że będzie prezentował się świetnie na paznokciach i nie mogę się doczekać, kiedy go wypróbuję 😛

A wy, które kolorki wy wybierzecie? Piszcie, róbcie listy 😛 – jestem ciekawa waszego zdania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *